Radim Smička: Optimalizace pro vyhledávače - SEO

O knize

Ukázka

O autorovi

Kde se dá koupit

Recenze

KontaktSeznam recenzí knihy

Recenze na CubSEO
Doporučuji všem, kteří se chtějí dozvědět co je to optimalizace pro vyhledávače a k čemu je užitečná (manageři) a pro ty, kteří stránky sami vytvářejí (programátoři).

Recenze na Intervalu
Přes všechny výtky, které bych ke knize mohl mít, je třeba uznat, že je pochopitelná, stručná a poskytuje odkazy na další zdroje - tedy přesně to, co potřebujete, když s optimalizací začínáte. Dozvíte se, jaké jsou předpoklady k tomu, abyste vůbec mohli s optimalizací začít, a pak vás autor krok za krokem provede úpravami webu pro zlepšení pozice ve výsledcích vyhledávání. Největším plusem knihy jsou pak reálné případové studie.

Recenze od Medvídka Pů POOH.CZ
Útlá knížečka do které se vešlo všechno podstatné bez zbytečného nafukování. Radim Smička a jeho postřehy skutečně mohou poradit jak zvýšit návštěvnost webu.

Recenze na Oříšku
Kniha Optimalizace pro vyhledávače – SEO je příručka, která shrnuje a příjemnou formou podává čtenáři ty nejzákladnější informace z oblasti SEO. Je vhodná především pro začínající webmastery, kteří o SEO zatím neslyšeli nebo jen velmi málo. Ti získají pěkně na jednom místě sepsaný sumář těch nejzákladnějších SEO znalostí a nemusí je pracně dolovat z internetu.

Krutá realita
Knihu jak už to bývá zvykem napsal geniální student VŠE, který vysvětluje jak účinně optimalizací porazit tupou stádovitou konkurenci v podobě různých zapruzelých hnidopichů z firem, co neumí optimalizovat.

Programátorův zápisník
Autor všechny poznatky z knihy velmi dobře uvádí do praxe na dvou svých internetových serverech (internetovém knihkupectví a inzertním systému). Jeho zkušenosti pak jasně ukazují, jak tzv. white SEO může pomoct internetovým stránkám.

 

Pokud napíšete recenzi na tuto knihu, napište mi prosím odkaz na mailovou adresu radim.smicka@bazos.cz.

 

 

 

 

 

 

Obrázek knihy

Stáhnout elektronickou verzi